Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rekreačný domček s rozľahlým pozemkom

Cena:
1,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Galovany
Ulica: Galovany
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 774 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 99
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rekreačný domček v obci Galovany, s podlahovou plochou 40 m2 na pozemku o výmere 774 m2. Dom je v pôvodnom stave, rekonštrukciou prešli len elektrické rozvody. Kúrenie je zabezpečené elektrickými konvektormi. Rozľahlý slnečný pozemok Vám ponúka dostatok priestoru na oddych, aj pestovanie, nachádza sa tu ovocný sad a studňa. Domček čaká už len na nových majiteľov, aby mu vdýchli nový život a prerobili si ho podľa vlastných predstáv. Viac informácií radi poskytneme telefonicky alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Miroslav Huba, tel. 0949 783 600, mail: huba-ZVNC-liptoreal.sk. Cena dohodou po obhliadke nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Huba
Telefón:0949783600
E-mail:huba-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.