Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

3-izbový byt na predaj vo výbornej lokalite

Cena:
64 800,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Hrádok
Ulica: Liptovský Hrádok
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 70 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 94
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v centre mesta Liptovský Hrádok o výmere 70m2. Tehlový bytový dom sa nachádza na oplotenom pozemku, kde je priestor na parkovanie, aj na záhradku. Byt momentálne prechádza rekonštrukciou, bola vymenená elektroinštalácia a plastové okná, takže je možné dokončiť si ho podľa svojich predstáv. Výhodou je komín, teplo domova Vám vie zabezpečiť krb, prípadne pôvodná kachlová pec na pevné palivo. Viac informácií radi poskytneme telefonicky alebo mailom. Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Miroslav Huba, tel. 0949 783 600, mail: huba-ZVNC-liptoreal.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Huba
Telefón:0949783600
E-mail:huba-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.