Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

130 m2 autodielňa, prípadne iné výrobné priestory

Cena:
490,00 €/mesiac
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Liptovský Mikuláš
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 130 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 93
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom priestory o výmere 130 m2. Nachádzajú sa v oplotenom objekte, vzdialenom len 4 min od Liptovského Mikuláša ,ktorý je zabezpečený kamerovým systémom.Priestory boli donedávna využívané na prevádzkovanie autodielne, ich možnosť využitia je však široká( napríklad kovovýroba,sklad a pod.)Priestory je po dohode možné rozšíriť o ďalších 39 m2+ dve miestnosti,ktoré môžu slúžiť ako administratívne priestory.V cene nájmu je aj pozemok pred dielňou o výmere 50 m2. Vykurovanie môže byť elektrinou, alebo pomocou plynových ohrievačov. K dispozícii je však aj komín na ktorý je možné napojiť akýkoľvek spaľovací vykurovací systém.To je však už na zvážení nového nájomníka.K priestorom je bezproblémový prístup priamo z asfaltovej komunikácie.Cena za 130 m2 je 490 Eur/1 mesiac + energie.Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.