Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

REZERVOVANÉ-Rodinný dom s priestrannou záhradou

Cena:
59 990,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Hybe
Ulica: Hybe
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 2524 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 87
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o celkovej výmere 2524 m2. Dom je v pôvodnom zachovalom stave a nachádza sa na začiatku obce Hybe. Dispozične pozostáva: Suterén:Chodba,izba,kuchynka,kotolňa a pivnica na zeleninu. 1 podlažie:chodba,3 izby,kúpeľňa s WC,komora so vstupom do podkrovia.V priestrannom podkroví je možnosť vybudovania ďalších obytných miestností.Dom je napojený na elektrinu a vodu.Odpad je zaústený do žumpy.Za domom sa nachádza pôv.hosp.budova a nádherná priestranná záhrada so širokým spektrom využitia, ktorej hranicu lemuje potôčik. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky,alebo mailom. Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.