Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Rekreačná chata s výhľadom na Oravskú priehradu

Cena:
76 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Námestovo
Obec: Námestovo
Ulica: slanica
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 45 m2
Plocha pozemku: 810 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 85
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu postavenú na pozemku o celkovej výmere 810 m2. Stavba chaty bola podľa dostupných informácií postavená v 90 rokoch a nie je dokončená. Obvodová konštrukcia je z drevených hranolov, vnútorné priečky nie sú osadené,strešná krytina je plechová.Je možné ju dokončiť podľa vlastných predstáv,alebo na jej mieste postaviť novú.Stavba je na liste vlastníctva zapísaná ako rekreačná chata.Inžinierske siete sú na pozemku (voda,elektrina,kanalizácia). Prístup ku chate je bezproblémový.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.