Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Záhradná chatka s očarujúcim výhľadom

Cena:
8 300,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Liptovsky Mikulas
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 20 m2
Plocha pozemku: 415 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 75
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku s pozemkom o výmere 415m2. Chatka sa nachádza v záhradkárskej oblasti Háj. Autom sa dostanete až priamo na pozemok. Chatka má rozlohu 20m2 a je podpivničená. Na poschodí nájdete spací priestor. Prípojka vody je priamo na pozemku a elektrina je zabezpečená pomocou slnečných kolektorov. Záhrada ponúka dostatočný priestor na pestovanie, ako aj iné aktivity. Kúpou nehnuteľnosti získate miesto pre odpočinok s neopísateľným výhľadom. .Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, alebo mailom. Realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., kontakt: Miroslav Huba, tel: 0949 783 600, mail: huba-ZVNC-liptoreal.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Miroslav Huba
Telefón:0949783600
E-mail:huba-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.