Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Parcela so stavebným povolením pri Lipt.Mare

Cena:
55,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovská Sielnica
Ulica: Liptovská Sielnica
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1371 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 72
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok vzdialený len pár metrov od Liptovskej Mary .Výmera pozemku je 1371 m2 a predáva sa aj so stavebným povolením na výstavbu rekreačnej chaty. V cene je skelet chaty nachádzajúci sa na pozemku,altánok,studňa a septik.Elektrinu je momentálne potrebné riešiť slnečnými kolektormi, v dohľadnej dobe však bude vybudovaná elektrická prípojka. K pozemku vedie kamenitá prístupová cesta. Bližšie informácie radi poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o. .Pod dubom 189/3 ,Liptovský Mikuláš 03101,KONTAKT: Martin Jendrušák, mobil:0905807013 email:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.