Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

REZERVOVANÉ-Zariadený dvojizbový apartmán na Liptove za super cenu

Cena:
1 055,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Iľanovská
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 56 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 56
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2 izbový byt(doteraz využívaný ako rekreačný apartmán) po kompletnej rekonštrukcii v mestskej časti Iľanovo. Byt sa nachádza na prízemí dvojpodlažného bytového domu so štyrmi bytovými jednotkami.V roku 2014 prešiel kompletnou rekonštrukciou.Boli vymenené rozvody vody a elektriny,nové sadrové omietky,plastové okná,plávajúce podlahy,dlažby a obklady.Vykurovanie bytu je zabezpečené krbovou pieckou a elektrickými konvektormi.
Mesačné náklady sú pri trvalom bývaní.cca 70 Eur,pri rekreačnom cca 20 Eur. Veľkou výhodou bytu je poloha v peknom vidieckom prostredí a predsa len na skok od centra mesta..Cena bytu je 1055 €/m2.Bližšie informácie poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.