Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Parcely na výstavbu rodinných domov Gôtovany

Cena:
30,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Gôtovany
Ulica: Gôtovany
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 677 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 54
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov nachádzajúce sa na začiatku obce Gôtovany,ktorá je vzdialená len 8,5 km od Liptovského Mikuláša.K dispozícii je ešte 9 pozemkov s výmerami od 677 m2 po 1161 m2 prevažne so šírkou 18,35 m .V cene je zahrnuté: prípojka vody,elektriny,internetu, vybudovanie 6 m širokého premostenia ponad odvodňovací kanál a verejné osvetlenie.Bližšie informácie poskytneme telefonicky,alebo mailom.Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.