Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Novostavba rodinného domu, Višňové

Cena:
171 800,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Višňové
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 51
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu v obci Višňové. Stav objektu: novostavba, v štádiu holodomu, zateplenie hrúbky 20 cm steny, 30 cm zateplenie sklenenou vatou pod strechou, podlahové kúrenie, voda, elektrina a zemný plyn v dome, kvalitné plastové okná, v izbách s prechodom na možnú terasu. Vybudovaná žumpa pred domom. Dom pozostáva zo 4 izieb, z toho obývacia izba prepojená s kuchyňou, kde je príprava na komínový digestor a na kuch.linku. Dažďová voda odvedená do blízkeho potoka. zastavaná plocha predstavuje 120 m2. Celková výmera pozemku 625 m2 , a polovičný podiel na prístupovej ceste o výmere 192 m2.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Peter Čuboň
Telefón:0903 184 946
E-mail:cubon-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.