Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a saunou

Cena:
89 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Hrádok
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 309 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 40
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami nachádzajúci sa neďaleko centra Liptovského Hrádku.Dom sa nachádza v radovej výstavbe v časti Celiny.Celková výmera pozemku je 309 m2. Dom pozostáva zo suterénu, dvoch obytných podlaží a podkrovia.Dispozícia suterénu:garáž,kotolňa,práčovňa,komora,kúpeľňa a fínska sauna s elektrickým ohrevom. Dispozícia 1 obytného podlažia: chodba,kúpeľňa s WC, kuchyňa spojená s obývačkou (samostatný vstup na terasu),detská izba, spálňa.Toto podlažie prešlo rekonštrukciou-vymenené euro okná,podlahy,kuchynská linka,obklady,zrekonštruovaná kúpeľňa. Dispozícia 2 obytného podlažia: chodba,detská izba,spálňa,kuchyňa,špajza,obývačka,kúpeľňa s WC.Toto podlažie sa nachádza v pôvodnom stave. V podkroví domu sa nachádzajú dve letné izbičky a zvyšok slúži ako skladový priestor.
Vykurovanie domu je plynové v kombinácii s kotlom na pevné palivo.Mesačné náklady sú cca 200 eur. V prípade potreby vybavíme hypotekárny úver za Vás.
Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.