Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Priestranný pozemok na stavbu rodinných domov

Cena:
19,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Gôtovany
Ulica: Gôtovany
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1901 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: pri pozemku
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 35
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok o celkovej výmere 1901 m2 nachádzajúci sa v intraviláne obce Gôtovany.Pozemok má ideálne rozmery 40 x 47 m a podľa vyjadrenia obce je vhodný na výstavbu rodinného domu (domov). IS - elektrina a voda sa nachádzajú v blízkosti pozemku (znázornené v mapke). Súčasťou predaja je aj parcela,ktorá bude slúžiť ako prístupová cesta (zvýhodnená cena 10Eur/m2).Pozemok je možné rozdeliť napríklad na 3 stavebné parcely podľa návrhu v mapke. V prípade záujmu o odkúpenie časti pozemku je cena 25 Eur/m2 + podiel na prístupovej ceste o veľkosti 1/3 (cena 10 €/m2) Bližšie informácie v realitnej kancelárii.Túto ponuku Vám prináša realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o.,Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.