Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Parcela so stavebným povolením v obci Malatíny

Cena:
21,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Malatíny
Ulica: Malatíny
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1756 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 23
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok s právoplatným stavebným povolením na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce Malatíny a má celkovú výmeru 1756 m2 . K výmere je potrebné pripočítať 91 m2, ktoré tvorí prístupová cesta v celosti a výmeru 170 m2,ktoré tvorí prístupová cesta v spoluvlastníckom podiele 1/4. Celá prístupová cesta bude v čase predaja spevnená asfaltovou drťou . Prípojky vody a elektriny sú na pozemku.V prípade záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o.,Pod dubom 189/3 ,Liptovský Mikuláš 03101,KONTAKT: Martin Jendrušák, mobil:0905807013 email:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.