Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

REZERVOVANÉ-Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu

Cena:
13,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovské Matiašovce
Ulica: Liptovské Matiašovce
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2400 m2
Vodovod: pri pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 7
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 2436m2 nachádzajúci sa v obci Liptovské Matiašovce.Pozemok je zahrnutý v územnom pláne obce na individuálnu bytovú výstavbu a má tvar trojuholníka . Západnú stranu pozemku kopíruje asfaltová komunikácia,severovýchodnú stranu parcely lemuje poľná cesta.Prípojka elektriny sa nachádza na hranici pozemku,prípojku vody Vám v prípade realizácie výstavby Obec na svoje náklady dovedie až po vodomernú šachtu.Kanalizácia sa v obci nenachádza,preto je potrebné odpad riešiť septikom, alebo ČOV. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta.V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cene.Tento pozemok Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o. Liptovský Mikuláš, Kontakt:Martin Jendrušák, mobil:0905807013 mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.