Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Penzión pri móle, vedľa rezortu Marína - Bobrovník

Cena:
197 500,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Bobrovník
Ulica: Bobrovník
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 6
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný penzión s veľkou perspektívou, nachádzajúci sa v tesnej blízkosti Liptovskej Mary pri móle pred obcou Bobrovník. Je postavený na pozemku o celkovej výmere 696m2.Úžitková plocha je 180m2. Dom sa skladá z dvoch podlaží.Na prvom je kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou s prípravou na krb, z ktorej vedú dvere na terasu s krásnym výhľadom na Liptovskú Maru a Liptov .Následne sú tu ďalšie 3 obytné miestnosti(jedna z nich taktiež so vstupom na terasu) a kúpeľňa s WC.Samostatným vchodom sa schodiskom dostaneme na druhé podlažie,kde sa nachádza malá chodba, kúpeľňa s WC,technická miestnosť s obsluhu el.ústredného kúrenia a ďalšie 4 izby(jedna z nich so vstupom na loggiu). Ku domu prislúcha záhrada s miestom vyhradeným na parkovanie áut. Objekt je vhodný na podnikateľský zámer , rekreačné využitie prípadne aj na trvalé bývanie. V tesnej blízkosti sa nachádza rezort Marína so štýlovou reštauráciou , wellness a posilňovňa sú samozrejmosťou k tomu mólo s kotviskom pre jachty čo robí toto miesto neodolateľným pre jachtárov a rybárov. V blízkom okolí sa nachádzajú mnohé ďalšie atrakcie ako vodný raj Gino Paradise Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Prosiecká a Kvačianská dolina, či 15 km vzdialená Demänovská Dolina a lyžiarske stredisko Jasná , prípadne malé lokálne strediská v obciach Liptova, či nekonečné množstvá cyklotrás, turistických chodníkov v Nízkych a Západných Tatrách, vodné športy, rybárske vyžitie, no nespočetné možnosti či už pre aktívny alebo pasívny oddych Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Milan Kostrej
Telefón:0903841310
E-mail:kostrej-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.