Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu

Trhová hodnota nehnuteľnosti

Realitná kancelária Liptoreal Vám na základe Vašej žiadosti vyhotoví odhad trhovej ceny nehnuteľnosti. Toto potvrdenie sa používa pre potreby dedičského alebo rozvodového konania, pre notárov, pri súdnych sporoch alebo ak len chcete vedieť akú hodnotu má Vaša nehnuteľnosť. 
viac

Oddĺženie nehnuteľností

Trápia Vás Exekúcie?Riešenie týchto problémov hľadajte u nás-odkúpime vašu nehnuteľnosť za výhodných podmienok.Predídete tým najhoršiemu-strate majetku a peňazí.Keď sa Váš majetok ocitne v dražbe ,niet už cesty späť. 
viac

Penzión pri móle - Bobrovník

Cena:
197 500,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Bobrovník
Ulica: Bobrovník
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 6
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj luxusný murovaný dvojpodlažný penzión nachádzajúci sa v blízkosti Liptovskej Mary.Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 696m2.Úžitková plocha domu je 180m2.Dom sa skladá z dvoch podlaží.Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou s prípravou na krb, s ktorej vedú dvere na terasu s pekným výhľadom na Liptovskú Maru.Ďalej sa tu nachádzajú ďalšie 3 obytné miestnosti(jedna z nich tiež so vstupom na terasu) a kúpeľňa s WC.Samostatným vchodom sa schodami dostanete na druhé podlažie,kde sa nachádza malá predchodba, kúpeľňa s WC,miestnosť na obsluhu el.ústredného kúrenia a ďalšie 4 obytné miestnosti(jedna z nich so vstupom na Logiu.Ku domu patrí záhrada s miestom vyhradeným na parkovanie automobilov.Objekt je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné alebo ponikateľské účely..V blízkom okolí sa okrem Liptovskej Mary nachádzajú mnohé ďalšie turisticky vyhľadávané miesta- napr. vodný raj Gino Paradise Bešeňová, Aqapark Tatralandia,Prosiecka a Kvačianska dolina, či 15 km vzdialená Demänovská Dolina. Túto nehnuteľnosť ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o., Kontakt: Martin Jendrušák tel.0905807013, mail: liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.