Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Ubytovací komplex Demänová

Cena:
1,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Demänovská cesta
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: penzión
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 1 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 4
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj ubytovací komplex s kapacitou 54 lôžok. Komplex sa rozprestiera na celkovej ploche 4663 m2 a skladá sa zo štyroch samostatných ubytovacích objektov. Súčasťou prvého objektu je zabehnutá, veľmi slušne prosperujúca reštaurácia s výdajom denného menu, vlastnou donáškovou službou a barom. Tento objekt má kapacitu 19 lôžok + 3 prístelky a patrí k nemu zastrešená terasa s vonkajším sedením . Vedľajší objekt je riešený ako samostatný rodinný dom so 6 lôžkami. V zadnej časti komplexu sa nachádzajú zvyšné dve budovy. Prvá z nich má vlastnú recepciu, kapacitu 19 lôžok a jej súčasťou je nočný bar s krbom, sauna, biliard ,spoločenská miestnosť a dvoj garáž ,ktorá je momentálne využívaná ako prádelňa. Druhá budova má kapacitu 10 lôžok a jej súčasťou je samostatný 3 izbový byt. V objekte sa nachádzajú okrem ubytovacích objektov aj dva altánky (súčasťou jedného z nich je vonkajší krb) a budova slúžiaca ako sklad. K dispozícii je veľmi slušných 32 parkovacích miest.
Pri kúpe je možné zvoliť si jeden z 3 variantov:
1) Zabehnutá reštaurácia s barom, terasou a altánkom. Ubytovacia kapacita 19 lôžok + 3 prístelky. Parkovanie pre 10 áut.

2) Zabehnutá reštaurácia s barom, terasou a altánkom . Ubytovacia kapacita 19 lôžok + 3 prístelky. Parkovanie pre 10 áut. +Rodinný dom so záhradou, kapacita 6 lôžok+ projekt na výstavbu 3 apartmánov v podkroví.

3) Celý komplex
Vzhľadom na to, že celá prevádzka je veľmi dobre zabehnutá, ide o výhodnú investíciu.
Bližšie informácie a cena komplexu na vyžiadanie v realitnej kancelárii.Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná spoločnosť Liptoreal s.r.o.,Pod dubom 189/3 ,Liptovský Mikuláš 03101,KONTAKT: Martin Jendrušák, mobil:0905807013 email:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Martin Jendrušák
Telefón:0905807013
E-mail:liptoreal-ZVNC-liptoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.